BZX84J-C33,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 15 026
Datablad
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 33 V 550 mW ±5% Ytmontering SOD-323F