BZX84J-C13,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 698
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 1 495
Datablad
Dioder - zener 13 V 550 mW ±5% Ytmontering SOD-323F