BZX84-C30,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 4 726
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 880
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Comchip Technology
onsemi
Dioder - zener 30 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB