BZX84-C18,235 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 454
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 170
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 2 988
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 5 789
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
Dioder - zener 18 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB