BZX84-C10,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 11 639
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 16 320
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
Dioder - zener 10 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB