BZX84-B6V8,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 534
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 900
Datablad
Panjit International Inc.
onsemi
onsemi
Dioder - zener 6.8 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB