BZX84-B6V2,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 1 844
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
onsemi
Comchip Technology
Dioder - zener 6.2 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB