BZX84-B3V3,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 1 367
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 5 620
Datablad
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
Dioder - zener 3.3 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB