BZX84-B2V4,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 900
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 0
Datablad
onsemi
I lager: 769
onsemi
Dioder - zener 2.4 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB