BZX84-B27,235 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 4 293
Datablad
Similar
Texas Instruments
I lager: 2 450
Datablad
onsemi
Dioder - zener 27 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB