BZX84-B24,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 2 999
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 2 965
Datablad
onsemi
onsemi
Dioder - zener 24 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB