BZX84-B10,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 3 018
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
Datablad
onsemi
onsemi
Dioder - zener 10 V 250 mW ±2% Ytmontering TO-236AB