BZX84-A9V1,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 2 136
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 8 271
Datablad
onsemi
Diodes Incorporated
I lager: 66
Dioder - zener 9.1 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB