BZX84-A3V6,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 60 000
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 3 100
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
Dioder - zener 3.6 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB