BZX84-A2V4,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 31 843
Datablad
onsemi
I lager: 769
onsemi
Dioder - zener 2.4 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB