BZX84-A13,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 16 401
Datablad
onsemi
onsemi
Dioder - zener 13 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB