BZX84-A11,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 67 490
Datablad
Dioder - zener 11 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB