BZX84-A10,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 16 320
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 9 828
Datablad
onsemi
Diodes Incorporated
Dioder - zener 10 V 250 mW ±1% Ytmontering TO-236AB