BZX585-C3V9,135 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 6 019
Datablad
onsemi
Dioder - zener 3.9 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-523