BZX384-C8V2,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 4
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 13 565
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 8 262
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
I lager: 235
Dioder - zener 8.2 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323