BZX384-C3V3,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 6 056
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 6 764
Datablad
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
I lager: 134
Dioder - zener 3.3 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323