BZX384-C22,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Rohm Semiconductor
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 22 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323