BZX384-B7V5,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 24 201
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 1 530
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder - zener 7.5 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323