BZX384-B6V8,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
onsemi
I lager: 20
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 6.8 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323