BZX384-B3V3,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
I lager: 47
Rohm Semiconductor
I lager: 134
Dioder - zener 3.3 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323