BZX384-B2V4,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 900
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 381 680
Datablad
onsemi
I lager: 722
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 2.4 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323