BZX384-B16,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 3 975
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 16 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323