BZX384-B13,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 11 360
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 1 570
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
I lager: 7
Dioder - zener 13 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323