BZX384-B12,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 103 022
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 6 585
Datablad
Similar
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Dioder - zener 12 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-323