BZX384-A12X är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 103 022
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 734
Datablad
Dioder - zener 12 V 300 mW ±1,67% Ytmontering SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-A12X
DigiKeys produktnummer
1727-BZX384-A12XTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-BZX384-A12XCT-ND - Remsbit (CT)
1727-BZX384-A12XDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384-A12X
Beskrivning
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
25 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±1,67%
Effekt - max
300 mW