BZX384-A10-QX är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 780
Datablad
Dioder - zener 10 V 300 mW ±1% Ytmontering SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-A10-QX
DigiKeys produktnummer
1727-BZX384-A10-QXTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-BZX384-A10-QXCT-ND - Remsbit (CT)
1727-BZX384-A10-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384-A10-QX
Beskrivning
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX384-A10-QX Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - läckström @ Vr
200 nA @ 7 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Serie
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Godkännande
AEC-Q101
Tolerans
±1%
Inkapsling/låda
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
20 Ohms