BZT52H-C13,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Rochester Electronics, LLC
I lager: 18 000
Similar
onsemi
I lager: 37
Datablad
onsemi
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Rochester Electronics, LLC
Dioder - zener 13 V 375 mW ±5% Ytmontering SOD-123F
BZT52H-C13,115
DigiKeys produktnummer
1727-3592-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52H-C13,115
Beskrivning
DIODE ZENER 13V 375MW SOD123F
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
10 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TA)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-123F
Effekt - max
375 mW