BUK6D43-60EX är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Texas Instruments
I lager: 84 335
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 547
Datablad
Panjit International Inc.
I lager: 1 200
Rohm Semiconductor
N-kanal 60 V 5 A (Ta) 15W (Tc) Ytmontering DFN2020MD-6