BAS70LS-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-BAS70LS-QYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-BAS70LS-QYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-BAS70LS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70LS-QYL
Beskrivning
DIODE SCHOTT 70V 70MA DFN1006BD2
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 70 V 70mA Ytmontering DFN1006BD-2
Kategori
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 70 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
2pF vid 0V, 1MHz
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
70mA
Leverantörens enhetsförpackning
DFN1006BD-2
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 15 mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet