BAS70-04-QR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Diodmatris 1 par serieanslutning 70 V 70mA Ytmontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
BAS70-04-QR
DigiKeys produktnummer
1727-BAS70-04-QRTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-BAS70-04-QRCT-ND - Remsbit (CT)
1727-BAS70-04-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70-04-QR
Beskrivning
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA TO236AB
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet
Tillverkare
Nexperia USA Inc.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 50 V
Arbetstemperatur - koppling
150°C
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Diodkonfiguration
1 par serieanslutning
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
70mA
Leverantörens enhetsförpackning
TO-236AB
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 15 mA