74LVC1G32GW,125
DigiKeys produktnummer
1727-3102-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-3102-1-ND - Remsbit (CT)
1727-3102-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
74LVC1G32GW,125
Beskrivning
IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP
Detaljerad beskrivning
OR Gate IC 1 Kanalig 5-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
74LVC1G32GW,125 Modeller
Kategori
Ström - utgång hög, låg
32mA, 32mA
Tillv.
Logiknivå - låg
0,7V-0,8V
Serie
Logiknivå - hög
1,7V-2V
Max utbredningsfördröjning @ V, max CL
4ns vid 5V, 50pF
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Leverantörens enhetsförpackning
5-TSSOP
Inkapsling/låda
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spänning - källa
1,65V-5,5V