1PS70SB40,115 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 52 950
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
I lager: 21
STMicroelectronics
I lager: 823
Dioder 40 V 120mA Ytmontering SOT-323
PMST2907A-QX
1PS70SB40,115
DigiKeys produktnummer
1PS70SB40,115-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1PS70SB40,115
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT323
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 40 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
5pF vid 0V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
40 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
120mA
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-323
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 40 mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet