1PS70SB10,115
DigiKeys produktnummer
1727-1547-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-1547-1-ND - Remsbit (CT)
1727-1547-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1PS70SB10,115
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT323
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 200mA Ytmontering SOT-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1PS70SB10,115 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
2 µA @ 25 V
Tillv.
Kapacitans @ Vr, F
10pF vid 1V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-323
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
800 mV @ 100 mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet