NHD-5.7-640480WF-CTXL #-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Display Visions
I lager: 0
Datablad
Resistiv Displaymoduler - LCD, grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SSD1963 (8-bitars, RGB) 5,7" (144,78mm) 640 x 480 (VGA)
NHD-5.7-640480WF-CTXL #-T
DigiKeys produktnummer
NHD-5.7-640480WF-CTXL#-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-5.7-640480WF-CTXL #-T
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.7"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Visningsområde
B 118,20 x H 88,70mm
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Box
Pixlar
640 x 480 (VGA)
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
SSD1963 (8-bitars, RGB)
Displaytyp
TFT - färg
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Punktstorlek
B 0,18 x H 0,18mm
Pekskärm
Resistiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
5,7" (144,78mm)