NHD-3.5-320240FT-CTXL-T
DigiKeys produktnummer
NHD-3.5-320240FT-CTXL-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-3.5-320240FT-CTXL-T
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-3.5-320240FT-CTXL-T Modeller
Kategori
Visningsområde
B 71,82 x H 55,05mm
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Bulk
Pixlar
320 x 240 (QVGA)
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
SPI
Displaytyp
TFT - färg
Styrenhetstyp
FT812
Displayläge
Genomskinlig
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Pekskärm
Resistiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
3,5" (88,90mm)