NHD-2.8-25664UMY3 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Newhaven Display Intl
I lager: 759
Datablad
Displaymoduler - LCD, grafiska Gul OLED - passiv matris Parallell, 8-bitars, SPI 2,8" (71,12mm) 256 x 64
NHD-2.8-25664UMY3
DigiKeys produktnummer
NHD-2.8-25664UMY3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-2.8-25664UMY3
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.8"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Pixlar
256 x 64
Förpackning
Bulk
Gränssnitt
Parallell, 8-bitars, SPI
Artikelstatus
Föråldrad
Styrenhetstyp
SSD1322
Displaytyp
OLED - passiv matris
Grafikfärg
Gul
Diagonal skärmstorlek
2,8" (71,12mm)
Bakgrundsfärg
Svart
Visningsområde
B 72,00 x H 20,00mm