NHD-2.7-12864WDY3M-CTP
DigiKeys produktnummer
757-NHD-2.7-12864WDY3M-CTP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-2.7-12864WDY3M-CTP
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.7"
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Gul OLED - passiv matris 8-bit, parallell, I2C, SPI 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-2.7-12864WDY3M-CTP Modeller
Kategori
Visningsområde
B 63,31 x H 32,59mm
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Förpackning
Box
Pixlar
128 x 64
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
8-bit, parallell, I2C, SPI
Displaytyp
OLED - passiv matris
Styrenhetstyp
SSD1322
Pekskärm
Kapacitiv
Grafikfärg
Gul
Diagonal skärmstorlek
2,7" (68,58mm)