NHD-2.4-240320SF-CTXI#-T1
NHD-2.4-240320SF-CTXI#-T1
DigiKeys produktnummer
NHD-2.4-240320SF-CTXI#-T1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-2.4-240320SF-CTXI#-T1
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg Parallell, 16-bitars (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategori
Visningsområde
B 38,72 x H 54,13mm
Förpackning
Box
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
Parallell, 16-bitars (RGB)
Genomskinlig
Punktstorlek
B 0,15 x H 0,15mm
Pekskärm
Resistiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
2,4" (60,96mm)