NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Newhaven Display Intl
I lager: 233
Datablad
Similar
Focus LCDs
I lager: 1
Datablad
Kapacitiv Displaymoduler - LCD, grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg HDMI 10,1" (256,54mm) 1024 x 600
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Newhaven HDMI TFT Modules | Digi-Key Daily
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU
DigiKeys produktnummer
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU Modeller
Kategori
Visningsområde
B 222,72 x H 125,28mm
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Tråg
Pixlar
1024 x 600
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
HDMI
Displaytyp
TFT - färg
Styrenhetstyp
ADV7611
Displayläge
Genomskinlig
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Pekskärm
Kapacitiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
10,1" (256,54mm)