NHD-10.1-1024600MB-LSXV-CTP
DigiKeys produktnummer
NHD-10.1-1024600MB-LSXV-CTP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-10.1-1024600MB-LSXV-CTP
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg LVDS 10,1" (256,54mm) 1024 x 600
Kategori
Visningsområde
B 222,72 x H 125,28mm
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Bulk
Pixlar
1024 x 600
Artikelstatus
Föråldrad
Gränssnitt
LVDS
Displaytyp
TFT - färg
Styrenhetstyp
Displayläge
Genomskinlig
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Pekskärm
Kapacitiv
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
10,1" (256,54mm)