NHD-0108FZ-RN-YBW
DigiKeys produktnummer
NHD-0108FZ-RN-YBW-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-0108FZ-RN-YBW
Beskrivning
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
Detaljerad beskrivning
Teckendisplaymodul Reflekterande 5 x 8 punkter STN - Super-Twisted Nematic Utan bakgrundsbelysning Parallell 84,00mm x 44,00mm x 9,00mm
Kategori
Visningsområde
L 64,50 x B 16,40mm
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Förpackning
Box
Spänning - källa
5V
Punktstorlek
B 1,30 x H 1,30mm
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Displayläge
Reflekterande
Bakgrundsfärg
Grön
Teckenstorlek
10,80mm H x 6,50mm B
Basproduktens nummer
Kontur L x B x H
84,00mm x 44,00mm x 9,00mm