NHD-0108CZ-RN-GBW-33V
DigiKeys produktnummer
NHD-0108CZ-RN-GBW-33V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-0108CZ-RN-GBW-33V
Beskrivning
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Teckendisplaymodul Reflekterande 5 x 8 punkter STN - Super-Twisted Nematic Utan bakgrundsbelysning Parallell 69,00mm x 27,00mm x 8,50mm
Kategori
Visningsområde
L 45,20 x B 13,80mm
Tillverkare
Newhaven Display Intl
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Förpackning
Bulk
Spänning - källa
3,3V
Artikelstatus
Aktiv
Punktstorlek
B 0,80 x H 0,92mm
Antal tecken
8.0
Gränssnitt
Parallell
Displayformat
8 x 1
Styrenhetstyp
Teckenformat
5 x 8 punkter
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Displaytyp
STN - Super-Twisted Nematic
Textfärg
Blue
Displayläge
Reflekterande
Bakgrundsfärg
Grå
Teckenstorlek
7,71mm H x 4,20mm B
Basproduktens nummer
Kontur L x B x H
69,00mm x 27,00mm x 8,50mm