NHD-0108CZ-FSW-GBW-33V3
DigiKeys produktnummer
NHD-0108CZ-FSW-GBW-33V3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NHD-0108CZ-FSW-GBW-33V3
Beskrivning
LCD MOD 8DIG 8X1 TRANSFLECTV WHT
Detaljerad beskrivning
Teckendisplaymodul Transflektiv 5 x 8 punkter STN - Super-Twisted Nematic LED - vit Parallell 69,00mm x 27,00mm x 13,00mm
Kategori
Visningsområde
L 45,00 x B 13,50mm
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Bulk
Spänning - källa
3,3V
Punktstorlek
B 0,80 x H 0,92mm
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Displayläge
Transflektiv
Bakgrundsfärg
Grå
Teckenstorlek
7,71mm H x 4,20mm B
Basproduktens nummer
Kontur L x B x H
69,00mm x 27,00mm x 13,00mm