NELM-30/40/00-35-90-F
DigiKeys produktnummer
1672-NELM-30/40/00-35-90-F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NELM-30/40/00-35-90-F
Beskrivning
LED MOD WARM WHITE ROUND 3500K
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul - Vit, varm Rund, plug-and-play
Kategori
Temperatur - test
55°C
Tillverkare
New Energy
Spänning - fram (Vf) (Typ)
33,7V, 34,6V
Förpackning
Bulk
Ström - max
750mA, 1,1A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
LED-modul
Visningsvinkel
86°
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
Diam. 88,20mm
CCT (K)
3500K
Höjd
30,00mm
Konfiguration
Rund, plug-and-play
Light Emitting Surface (LES)
Diam. 61,30mm