LPS1-01C24-2780-00
DigiKeys produktnummer
LPS1-01C24-2780-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LPS1-01C24-2780-00
Beskrivning
LED MOD XHP70.2 WM WHT SQ 2700K
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul XHP70.2 Vit, varm Kvadrat
Kategori
Ström - test
1,05A
Tillverkare
New Energy
Temperatur - test
85°C
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
11,2V
Förpackning
Tråg
Lumen/Watt @ ström - test
126 lm/W
Artikelstatus
Aktiv
Ström - max
2,4A
Typ
LED-modul
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Färg
Vit, varm
Storlek/dimension
L 36,83 x B 36,83mm